Aktualności

Także Wiktoria Zieniewicz w reprezentacji Polski

Dziś po południu piłkarki nożne reprezentacji Polski  wyleciały do Hiszpanii, gdzie 11 czerwca zagrają towarzysko z Finlandią, a cztery dni później z Czechami. Polki przygotowują się do startu w eliminacjach mistrzostw świata, które zainaugurują we wrześniu meczem z Belgią.

Na  zgrupowanie nie przyjechała Paulina Dudek. Piłkarka Paris Saint-Germain od ligowego spotkania z Olympique Lyon zmaga się z urazem stopy, który wykluczy ją z czerwcowych meczów towarzyskich kadry.

W jej miejsce selekcjonerka Nina Patalon dowołała Wiktorię Zieniewicz z TME UKS SMS Łódź. W reprezentacji są także inne łódzkie zawodniczki: Oliwia Szperkowska, Gabriela Grzybowska, Adriana Achcińska  i Klaudia Jedlińska.

Fot. laczynaspilka.pl

Published by Marcinek