Centralna Liga Juniorów: OSTATNIA zapowiedź nadchodzących kolejek

Nadszedł ten czas kiedy rozgrywki kończą się i do rozegrania została ostatnia kolejka. Taki czas nadszedł również w naszych CLJ-tkach. Na ten moment wiemy tylko jedną rzecz, że w przyszły sezon zaczynamy bez zespołu w Centralnej Lidze Juniorów U15.
Pod znakiem zapytania jest też utrzymanie najstarszej CLJ-tki.
Niewiadomą tez jest czy zespół grający w CLJ U17 zdoła zająć pierwsze miejsce w grupie by walczyć o mistrzostwo Polski w tej kategorii wiekowej.

Przed nami 4 mecze w Centralnych Ligach Juniorów. Dwa mecz rozegramy na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego, a dwa na wyjeździe.
będziemy mierzyć się: Korona Kielce, MKS Znicz Pruszków x2 oraz MKS Polonia Warszawa

Centralna Liga Juniorów U18

vs.
Korona Kielce

TEN MECZ MUSIMY WYGRAĆ
Tyle..

30 kolejka została zaplanowana na niedzielę 20 czerwca. Spotkanie zostanie rozegrane na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego !

Mecz rozpocznie się o godzinie 12:00 !

Pozostałe mecze:

Centralna Liga Juniorów U17

vs.
MKS Znicz Pruszków

Dwie ostatnie kolejki z tą sama drużyną.
7 kolejka odbędzie się w środę 16 czerwca na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego
Ostatnia kolejka natomiast zostanie rozegrana na wyjeździe w sobotę 19 czerwca

7 kolejka rozpocznie się o godzinie 15:00
14 kolejka rozpocznie się o godzinie 13:00

Pozostałe mecze 7 kolejki:

Pozostałe mecze 14 kolejki:

Centralna Liga Juniorów U15

MKS Polonia Warszawa

Pożegnajmy się z ligą z pozytywnym akcentem na koniec.

14 kolejka została zaplanowana na niedzielę 20 czerwca. Spotkanie zostanie rozegrane na wyjeździe !

Mecz rozpocznie się o godzinie 16:30 !

Pozostałe mecze:

Published by Janusz Matusiak