Aktualności

Łodzianki wygrały pierwszy mecz półfinałowy

W półfinałowym spotkaniu Centralnej Ligi Juniorek U17 piłkarki nożne UKS SMS pokonały na wyjeździe MUKS Pragę Warszawa 3:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyły: Marta Miś (38),  Nadia Krezyman (63),  Klaudia Maciejko  (77).

Rewanżowe spotkanie odbędzie się w sobotę o godz. 17 na głównym boisku SMS przy ul. Milionowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do obejrzenia spotkania.

W drugim meczu Górnik Łęczna zremisował 1 – 1 z Medykiem Konin. Spotkanie rewanżowe odbędzie się w poniedziałek (21.06) w Koninie.

UKS SMS Łódź : Niedzielska Amelia (90, Banach Patrycja), Lichwa Małgorzata, Skrzypińska Wiktoria (82, Orłowska Wiktoria), Czołnowska Karolina (46, Gała Oliwia), Libera Justyna (86, Dobroń Julia) Kolis Julia, Miś Marta (70, Malesa Oliwia), Domin Oliwia (46, Maciejko Klaudia), Krezyman Nadia, Czuj Patrycja, Olkiewicz Julia (55, Rohn Natali). Trenerzy: Papis Sebastian, Salamon Marzena, fizjoterapeuta, Mikołajczyk Michał, kierownik Dyśkowska Julia, kamerzystki Bałdyga Oliwia, Waleris Emilia.

 

 

Published by Marcinek