I Ligi Wojewódzkie: Podsumowanie kolejek !

I liga wojewódzka A1

ŁKS Łódź – UKS SMS Łódź II 4:2

Drużyna po rozegraniu wszystkich 9 kolejek aktualnie zajmuje 5 miejsce w tabeli z 11 punktami na koncie oraz bilansem bramkowym 18 strzelonych i 15 straconych goli

I Liga Wojewódzka B1

Sokół Aleksandrów Łódzki – UKS SMS Łódź II 2:4
Bramki: Pietrzak, Baranowski, Manikowski

Drużyna po rozegraniu wszystkich 14 kolejkach zajmuje 3 miejsce w tabeli z 25 punktów oraz bilansem bramkowym 33 strzelonych i 23 straconych bramek.

I Liga Wojewódzka B2

UKS SMS Łódź – Sokół Aleksandrów Łódzki 0:1

Drużyna aktualnie zajmuje 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów oraz bilansem bramkowym 28 strzelonych i 15 straconych

Ostatnia kolejka zostanie rozegrana na wyjeździe w czwartek 24 czerwca. Przeciwnikiem będzie drużyna Jagiellonii Tuszyn !

Mecz rozpocznie się o godzinie
18:00 !

I Liga Wojewódzka C1

KS Warta Sieradz – UKS SMS Łódź II 0:1
UKS SMS Łódź – SPORT Perfeckt Łódź 1:3

Drużyna po rozegraniu wszystkich 14 kolejek zajmuje 7 miejsce z dorobkiem 13 punktów oraz bilansem bramkowym 17 strzelonych i 26 straconych goli.

I Liga Wojewódzka C2

SAP Andrespolia – UKS SMS Łódź 0: 3
Bramki: Kaczmarek Ryszawa Sochacki

Skład:
Smulik Szpura Witczak Kulon Sosnowski Lasoń Kaczmarek Sochacki Ryszawa Zawadzki Dominiak
Na zmiany wchodzili:
Kida Jakubowski

GKS Bełchatów – UKS SMS Łódź 1: 7
Bramki: Kaczmarek Kida 3 Zawadzki Lasoń 2

Skład:
Na zmiany wchodzili:
Kida Jakubowski Zalech

Drużyna po rozegraniu wszystkich 14 kolejek zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 27 punktów oraz bilansem bramkowym 39 strzelonych i 25 straconych goli.

Published by Janusz Matusiak