Aktualności

Adriana Achcińska: W zespole TME UKS SMS jest świetna atmosfera

Adriana Achcińska, po znakomitym sezonie drużyny TME UKS SMS Łódź (piłkarki klubu z ul. Milionowej wywalczyły wicemistrzostwo Polski i grały w finale krajowego pucharu) zdecydowała się kontynuować karierę w niemieckim FC Koeln.

W wywiadzie dla laczynaspilka.pl  powiedziała o odejściu z łódzkiego klubu : – Nie ukrywam, że nie jest mi łatwo, bo bardzo się ze sobą zżyłyśmy. Wiadomo, że sukces bardzo łączy. W zespole jest świetna atmosfera. Ale to nie jest tak, że wyjeżdżam i przepadam. Na pewno będziemy utrzymywać z dziewczynami kontakt. Drużyna ma ogromny potencjał i w nowym sezonie też może dużo namieszać zarówno w ekstralidze, jak i w Pucharze Polski. Trzymam za nią mocno kciuki.

Nie prosili cię, żebyś została?

– Jasne, że były rozmowy, żebym została, żebym przedłużyła kontrakt jeszcze o rok. Ale później każdy mówił, że będzie mi kibicował i że zawsze mogę wrócić. To też fajna świadomość, że ktoś czeka, że zawsze mam gdzie wrócić.

 

 

Published by Marcinek