Aktualności

Piłkarki TME UKS SMS już trenują

Piłkarki nożne TME UKS SMS Łódź  rozpoczęły przygotowania do sezonu 2021/2022.  Podopieczne trenera Marka Chojnackiego rozgrywki zainaugurują 14 lub 15 sierpnia, kiedy to podejmą u siebie drużynę WKS Śląsk Wrocław.

–  W miejsce Adrianny Achcińskiej pozyskaliśmy dwie naprawdę topowe zawodniczki.  Jestem pełen optymizmu, ale wiem też, jaki ciężar na nas spoczywa. Dookoła słychać, że teraz będziemy walczyć o mistrzostwo. Na pewno zrobimy wszystko, aby tak się stało, ale w sporcie trzeba mieć dużo pokory – uważa prezes Janusz Matusiak.  – Ostatni mecz sparingowy przed sezonem zostanie rozegrany w Łodzi. Naszym przeciwnikiem będzie Apollon Limassol. Nie było łatwo, ale udało się dograć wszystkie szczegóły. Będę rozmawiać z MAKIS-em, aby rozegrać to spotkanie na stadionie Widzewa.

Published by Marcinek