Aktualności

Trenerka pierwszej reprezentacji Francji z wizytą w UKS SMS

UKS SMS Łódź to jeden z najprężniejszych  polskich klubów futbolu kobiecego. Pięciodniową wizytę  złożyła w nim Corinne Diacre, trenerka i selekcjonerka pierwszej reprezentacji Francji piłkarek nożnych.

Fachowość i ogromna wiedza Corinne Diacre znana jest w Europie. Przyjechała do UKS SMS na konsultacje, a także po to by podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą. Oglądała już zajęcia seniorek, ale także klubowej młodzieży. Diacre dokładnie analizuje łódzki system szkolenia i podpowiada, co można poprawić, co zrobić jeszcze lepiej. Udziela cennych wskazówek.  Jak sama podkreśla jesz pod wrażeniem  doskonałego rozwoju (bazy, szkolenia i wszystkich spraw organizacyjnych) kobiecego futbolu w klubie przy ul. Milionowej.

Published by Marcinek