Centralna Liga Juniorów: Podsumowanie kolejki

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U18
UKS SMS Łódź – Warta Poznań 1:2
BRAMKA: Woźnikiewicz

SKŁAD: Burek-Rosiński, Szydlik ( Dibwe), Robakiewicz, Wódz,-Janicki (70- Woźnikiewicz) Pietrzak,Zawierucha,Kępisty (50- Kołodenny),Łysiak, Lachowicz

Trener Mariusz Solecki: Zagraliśmy po prostu słabe spotkanie, musimy wyciągnąć wnioski ,tym bardziej że w tej lidze nie będzie łatwych meczów, a trzeba być przygotowany do każdego spotkania na 100 % w każdym aspekcie.

3 kolejka zostanie rozegrana na wyjeździe 28 sierpnia. Będziemy mierzyć się z Akademią Pogoni Szczecin. Mecz o godzinie 12:00

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U17
Ząbkovia Ząbki – UKS SMS Łódź 2:3
Bramki: Czyżnielewski, Dryka, Pryczkowski

W pierwszej kolejce zawodnicy trenera Marcina Perlińskiego wygrali na wyjeździe z Ząbkovią. Choć to nasza drużna wyszła jako pierwsza na prowadzenie, pozwoliliśmy na to aby gospodarze wyszli na prowadzenie strzelając nam dwie bramki. Dobra postawa do samego końca naszych zawodników zaowocowała kolejnymi bramkami dla naszej drużyny. Z Ząbek wracamy z 3 punktami.

Skład:
Orzechowski- Biliński, Sołtyszewski, Kosędka, Nowacki- Dryka , Urban , Manikowski, Piórkowski- Garnysz, Czyżnielewski
Na zmiany wchodzili:
Kukliński, Pryczkowski, Gałka Walczak Grudzień
2 kolejka zostanie rozegrana 28 sierpnia. Na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego będziemy gościć drużynę RTS Widzew Łódź. Początek spotkania o godzinie 16:00

Published by Janusz Matusiak