Aktualności

Lider na łódzkim stadionie. TME zaprasza na mecz

W sobotę o godzinie 12 piłkarki nożne TME SMS Łódź podejmą na stadionie przy ul. Milionowej Medyka Konin.

– Zagrają dwa czołowe zespoły w tabeli – mówi Marek Chojnacki, trener  łódzkiej drużyny. –  Czeka nas zatem bardzo trudne zadanie. Mam nadzieję, że zobaczymy fajne widowisko i wysoki poziom. Kibice będą świadkami dobrego meczu.  Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że jeśli będziemy popełniać własne błędy, to zespół taki jak Medyk to wykorzysta. Skupiamy się na poprawie skuteczności, gdyż jest to nasza największa bolączka. Stwarzamy sobie sporo sytuacji do zdobycia bramek, a mało ich wykorzystujemy.

W meczu z Medykiem Konin po raz pierwszy od dłuższego czasu w kadrze meczowej znajdzie się Paulina Filipczak. Napastniczka wraca po bardzo długiej przerwie spowodowanej poważną kontuzją.

TME jako sponsor tytularny drużyny przygotował dla młodszych kibiców drobną niespodziankę z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Na widzów sobotniego meczu czekać będzie również grill, przygotowany przez sponsora drużyny – firmę Pamso. Wstęp na mecz TME SMS Łódź – Medyk Konin jest bezpłatny!

Published by Marcinek