Aktualności

UKS SMS Łódź poprowadzi zajęcia w łódzkich przedszkolach.

UKS SMS Łódź rozpoczyna akcję „Przedszkolaki trenują z SMS”. Projekt jest skierowany do łódzkich przedszkoli i ma na celu aktywizować i upowszechniać sport oraz zdrowy styl życia wśród najmłodszych dzieci.

„Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach coraz młodsze dzieci zdecydowanie częściej sięgają po tablety i smartfony niż po piłkę. Nasi trenerzy, odwiedzając kolejne placówki i prowadząc ciekawe i angażujące zajęcia, będą starali się zachęcić jak największą liczbę dziewczyn i chłopców do aktywnego spędzania czasu i czerpania radości z uprawiania sportu. Liczymy na to, że treningi przeprowadzane w radosnej i zabawnej atmosferze będą doskonałą zachętą, aby chociaż w pewnym stopniu oderwać najmłodszych od szklanych ekranów.” – deklaruje koordynator grup naborowych – Bartosz Szymański. „Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tym projekcie i liczymy, że w przyszłości uda nam się go rozwinąć, aby jak najwięcej dzieci z Łodzi mogło spróbować swoich sił na piłkarskim boisku.”

Projekt rusza już w przyszłym tygodniu, kiedy trenerów z SMS gościć będą pierwsze przedszkola.

Wszystkie placówki zainteresowane projektem i rozpoczęciem współpracy zachęcamy do kontaktu drogą mailową:  bartosz.szymanski@ukssmslodz.pl 

Published by Redakcja