Aktualności

W sobotę hit w Łodzi. TME SMS kontra Czarni Sosnowiec

W sobotę piłkarki nożne TME SMS Łódź powalczą na własnym boisku z drużyną Czarnych Sosnowiec. To mecz w ramach 6. kolejki ekstraligi, a zmierzą się w nim mistrz oraz wicemistrz Polski, a także jedyne zespoły bieżącego sezonu, które wygrały wszystkie swoje dotychczasowe mecze.
–  Mam tylko jeden znak zapytania przed tym pojedynkiem – mówi łódzki szkoleniowiec, Marek Chojnacki. – Jesteśmy bowiem bez rytmu meczowego. Mieliśmy przerwę na reprezentację. Jeśli spojrzymy na obciążenia meczowe, to nasze rywalki miały ich więcej. Powrót po przerwie jest zawsze niewiadomą. Myślę jednak, że nie przeszkodzi to nam w zaprezentowaniu dobrego poziomu. Mamy swój pomysł i plan na ten mecz, gdy spotkanie będzie układać się po naszej myśli.  Klucz tkwi jednak przede wszystkim w głowach i nogach zawodniczek. Mam nadzieję, że w tym wypadku atut własnego boiska odegra ważną rolę.

Published by Marcinek