Aktualności

Remis w Poznaniu i porażka z Jagiellonią w CLJ

CLJ U18 // Lech Poznań 0:0 UKS SMS Łódź

W minionej kolejce Centralnej Ligi Juniorów udało się zapunktować naszej drużynie U18, która mierzyła się w Poznaniu z Lechem. Drużyna gospodarzy liczyła na powrót na fotel lidera CLJ, więc jasnym było, że mecz w Poznaniu nie będzie należał do łatwych. Zespół Lecha Poznań częściej utrzymywał się przy piłce, jednak większość ich ataków była skutecznie rozbijana przez graczy UKS SMS Łódź, którzy do ostatniej minuty walczyli o wywiezienie cennego remisu z Poznania. Teraz możemy tylko trzymać kciuki, aby ten występ okazał się przełomowy dla naszej drużyny i zwiastował co raz lepszą formę w zbliżających się spotkaniach Centralnej Ligi Juniorów. Już w kolejny weekend na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego UKS SMS Łódź zmierzy się z Legią Warszawa.

UKS SMS Łódź: Chadała, Bourokov, Robakiewicz, Owczarek, Szydlik, Furman, Zawierucha, Dela, Pietrzak, Kołodenny, Lachowicz (rez. Puncewicz, Grzywalski, Wódz, Woźnikiewicz, Padyk, Dibwe, Rosiński)

 

CLJ U17 // UKS SMS Łódź 0:2 Jagiellonia Białystok 

Młodsi zawodnicy UKS SMS Łódź nie mogą być jednak zadowoleni, ponieważ na własnym boisku ulegli Jagiellonii Białystok. „Nie jest łatwo po takich spotkaniach, w których wydawać się może, że chłopakom brakowało trochę determinacji i wiary we własne umiejętności. Kolejny raz tracimy bramki po błędach, których zdecydowanie powinniśmy uniknąć. Przed nami niezwykle istotny mecz z Ząbkovią i musimy zrobić wszystko, żeby udało nam się wrócić na właściwe tory” – komentował to spotkanie trener Marcin Perliński.

UKS SMS Łódź: Orzechowski, Nowacki, Sołtyszewski, Kosędka, Doniecki- Dryka, Walendzik, Urban, Piwowarczyk-Manikowski, Garnysz. Grali również: Pryczkowski, Kołecki, Kukliński, Czyżnielewski, Myrda

Published by Redakcja