Aktualności

W sobotę łodzianki grają z GKS Katowice

W sobotę kolejny ciekawy mecz ekstraligi piłkarek nożnych na stadionie przy ul. Milionowej. O godzinie 13  drużyna TME SMS Łódź, w spotkaniu ósmej kolejki ekstraligi, zagra z  GKS Katowice. Podopieczne Marka Chojnackiego są  liderkami rozgrywek.
– Jeżeli spojrzymy jedynie na wynik meczu z Łęczną, to mógłby on sugerować, że rozegraliśmy łatwe i przyjemne spotkanie – powiedział opiekun łódzkiej drużyny. –  Tak jednak wcale nie było. Rywalki też miały swoje sytuacje. Były jednak mniej skuteczne od nas. Musieliśmy się sporo namęczyć.
– Kiedyś to my mogliśmy wygrywać, a przeciwnik musiał. Teraz role się odwróciły. Na razie dobrze wpływa to na zespół. Oprócz remisu z Czarnymi Sosnowiec wygraliśmy wszystkie mecze.  Czeka nas trudne zadanie w meczu z Katowicami.

Published by Marcinek