Aktualności

Nowe wyzwania przed Marzeną Salamon i Sebastianem Papisem

Marzena Salamon została pierwszą trenerką piłkarek nożnych UKS SMS, występujących w Centralnej Lidze Juniorek U-15. Będzie też prowadziła zespół UKS SMS U-17/18.
Przypomnijmy, że  Marzena Salamon miała udział w awansie pierwszego zespołu do Ekstraligi w 2016 roku, w tym roku wywalczyła mistrzostwo Polski U-17/18, w zeszłym mistrzostwo kraju w futsalu U-18 oraz w 2019 i 2018 mistrzostwo Polski U-19  z naszymi obecnymi piłkarkami Ekstraligi, jak: Oliwia Szperkowska, Wiktoria Zieniewicz, Daria Kurzawa, Alicja Sokołowska, Ewelina Piórkowska, Gabriela Grzybowska, Klaudia Jedlińska i Paulina Filipczak.
Z kolei Sebastian Papis został II trenerem  piłkarek nożnych TME SMS Łódź, rywalizujących w ekstralidze.  Będzie też prowadził zespół UKS SMS, występujący Centralnej Lidze Juniorek U-17/18. Szkoleniowiec ma najwyższą po UEFA PRO (w polskim futbolu kobiecym mają ją tylko trenerzy Marek Chojnacki z SMS i Tomasz Borkowski z Gdańska oraz selekcjonerka Nina Patalon) licencję UEFA A Elite Youth.

Published by Marcinek