Aktualności

Gabriela Grzybowska zagrała z Kosowem. Pomogła wygrać reprezentacji Polski

Reprezentacja Polski  piłkarek nożnych wygrała 2:1 (2:1) z Kosowem w wyjazdowym meczu 5. kolejki grupy F eliminacji mistrzostw świata. Następny mecz podopieczne trener Niny Patalon zagrają 30 listopada z Belgią. W drugiej połowie pojawiła się Gabriela Grzybowska z TME SMS, to jej debiut w dorosłej reprezemtacji.

1:0 – Liridona Syla 4, 1:1 – Karolina Gec 18, 1:2 – Martyna Wiankowska 35

Polska:  Karolina Klabis –  Zofia Buszewska,  Małgorzata Mesjasz,  Paulina Dudek,  Martyna Wiankowska –  Weronika Zawistowska (87, Ewelina Kamczyk), Adriana Achcińska, Dominika Grabowska, Nikol Kaletka (46,  Gabriela Grzybowska),  Natalia Padilla-Bidas (75,  Natalia Wróbel) – 9. Karolina Gec (75,  Nikola Karczewska).

Published by Marcinek