Aktualności

We wtorek mecz eliminacji MŚ z Belgią

We wtorek w Leuven niedaleko Brukseli,  reprezentacja Polski piłkarek nożnych rozegra mecz z Belgią (ma punkt mniej od naszej drużyny), który może okazać się kluczowy w kontekście walki o awans do finałów mistrzostw świata w Australii i Nowej Zelandii. W kadrze są dwie zawodniczki TME SMS Gabriela Grzybowska i Katarzyna Konat.
Grzybowska zaliczyła reprezentacyjny debiut w wyjazdowym, wygranym  spotkaniu z Kosowem (2:1). Tym samym jest  ósmą absolwentka Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego w Łodzi, która zagrała w barwach Polski (poprzednio Anna Rędzia, Martyna Wiankowska, Kasandra Parczewska, Nikola Karczewska, Adriana Achcińska, Paulina Filipczak i Klaudia Jedlińska).
We wrześniu na Polsat Plus Arena Gdańsk podopieczne trener Niny Patalon na starcie kwalifikacji zremisowały z Belgią 1:1.

Kilka dni temu najbliższe rywalki biało-czerwonych kilka dni temu rozgromiły 19:0 Armenię.

 

Published by Marcinek