Aktualności

TME SMS zna już rywalki w 1/8 finału Pucharu Polski

Znane już są pary 1/8 finału Pucharu Polski piłkarek nożnych. Na tym etapie rozgrywany jest jeden mecz, a gospodarzem jest zespół występujący w niższej lidze, albo jeśli na siebie trafiły zespoły z tej samej klasy, to gospodarzem jest pierwsza wylosowana drużyna.  Spotkania zostały zaplanowane na 16 marca 2022 roku.

TME SMS Łódź czeka wyjazdowe spotkanie z Polonią Środa Wielkopolska. To szósta drużyna w tabeli pierwszej ligi. Z jedenastu spotkań rundy jesiennej wygrała sześć. W poprzedniej rundzie Pucharu Polski wyeliminowała Unię Lublin (1:0, bramka Klaudia Nogalska).

Inne pary:

Górnik Łęczna / Czarni Sosnowiec – AZS UJ Kraków
Medyk II Konin – Stomilanki Olsztyn
Respekt Myślenice – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Skra Częstochowa – Medyk Konin
Stomil Olsztyn – Rekord Bielsko-Biała
Śląsk Wrocław – KKP Bydgoszcz
Pogoń II Tczew – Czarni II Sosnowiec

 

Published by Marcinek