Aktualności

Zdolna młodzież będzie trenować z ekstraligowymi piłkarkami

– W planie mamy dołączenie do drużyny wyróżniających się zawodniczek z Centralnej Ligi Juniorek – mówi Marek Chojnacki, trener ekstraligowej drużyny piłkarek nożnych TME SMS. – Chcemy, aby pojechały z nami na zgrupowanie  i wystąpiły w grach kontrolnych. Jeśli chodzi o piłkarki z zewnątrz, w okresie zimowym nie ma zbyt wielu ciekawych opcji transferowych. Przede wszystkim mamy nadzieję, że zawodniczki, które miały problemy zdrowotne, w okresie zimowym dojdą do pełnej sprawności. Wiemy, że Paulina Filipczak wróciła po ciężkiej kontuzji. Dominika Kopińska również miała swoje kłopoty zdrowotne. To zawodniczki, które w dużej mierze odpowiadają za grę w ofensywie. Mam nadzieję, że ten okres przygotowawczy pozwoli na to, aby wiosną mogły pokazać pełnię swoich możliwości.

Published by Marcinek