Aktualności

Piłkarki nożne TME SMS trenują w Kleszczowie

Od niedzieli piłkarki nożne TME SMS trenują w Kleszczowie. Zgrupowanie wiceliderek ekstraligi zakończy się w sobotę sparingowym spotkaniem z Czarnymi Sosnowiec.

Trener Marek Chojnacki, któremu pomagają Sebastian Papis (II trener), Michał Sławuta (trener bramkarek) oraz Michał Mikołajczyk (fizjoterapeuta/tr. motoryczny) pracuje z 24 zawodniczkami. Są to: Katarzyna Konat, Wiktoria Zieniewicz, Yurina Enjo, Wiktoria Skrzypińska, Gabriela Grzybowska, Ernestina Abambila, Dominika Kopińska, Paulina Filipczak, Klaudia Jedlińska, Anna Rędzia, Dominika Gąsieniec, Oliwia Malesa, Marta Miś, Julia Kolis, Natalia Rohn, Ewelina Piórkowska, Oliwia Domin, Magdalena Dąbrowska, Oliwia Bałdyga, Julia Olkiewicz, Małgorzata Lichwa, Oliwia Szperkowska, Danuta Paturaj, Oliwia Macała.

Published by Marcinek