Ciekawy turniej reprezentacji w Hiszpanii

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych  weźmie udział w turnieju towarzyskim Pinatar Cup w Hiszpanii (16-22 lutego w San Pedro del Pinatar oraz w La Mandze). Biało-czerwone w pierwszym meczu zmierzą się z Irlandią. Należy się spodziewać, że powołania otrzyma kilka zawodniczek TME SMS Łódź,

Zwycięzca tego spotkania spotka się z wygranym meczu Węgry – Rosja. Kolejny triumf da prawo gry o pierwsze miejsce w turnieju. Organizatorzy gwarantują każdej reprezentacji trzy spotkania.

Turniej w Hiszpanii to element przygotowań zespołu do kolejnych pojedynków w kwalifikacjach mistrzostw świata, które zostaną rozegrane w kwietniu. 7 kwietnia Polki zagrają u siebie z Armenią, a pięć dni później na wyjeździe z Norwegią.