Aktualności

Powołanie dla Wiktorii Zieniewicz. W sobotę mecz z Górnikiem

Wiktoria Zieniewicz z TME SMS Łódź  i debiutantka Weronika Wójcik z KU AZS UJ Kraków – Jagiellonki zostały dowołane na rozpoczynające się w poniedziałek zgrupowanie reprezentacji Polski piłkarek nożnych i turniej Pinatar Cup. Wcześniej powołania otrzymały trzy inne łódzkie zawodnicztki: Katarzyna Konat, Gabriela Grzybowska i Paulina Filipczak.

Polki zmagania  rozpoczną w środę,  o godz. 15.30 meczem z Irlandią w La Mandze. W drugim spotkaniu, 19 lutego zagrają zespołem z pary Węgry – Rosja. Natomiast 22 lutego odbędzie się starcie o miejsce w turnieju. Wszystkie  mecze będzie można oglądać na żywo w kanałach TVP Sport.

W sobotę o godz. 14 drużyna TME SMS  rozegra kolejny mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej, Łodzianki podejmą Górnika Łęczna.

 

Published by Marcinek