Aktualności

Konat i Grzybowska zagrały z Irlandią

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych w pierwszym spotkaniu w towarzyskim turnieju Pinatar Cup przegrała z  Irlandią 1:2. W Hiszpanii zagrały dwie zawodniczki TME SMS Łódź: Katarzyna Konat i Gabriela Grzybowska.

Bramki na stadionie w La Manga zdobyły:
Paulina Dudek 49, karny – Lucy Quinn 66, Louise Quinn 75

Polska:  Karolina Klabis – Zofia Buszewska (79,  Katarzyna Konat),  Małgorzata Mesjasz, Paulina Dudek,  Martyna Wiankowska (67,  Anna Zapała) –  Weronika Zawistowska, Gabriela Grzybowska,  Adriana Achcińska (79, Karolina Gec),  Dominika Grabowska, Ewelina Kamczyk (67,  Natalia Padilla-Bidas) – ikola Karczewska.

W kolejnym spotkaniu Polki w sobotę o godz. 15.30 w meczu o miejsca 5-8 zagrają z przegranym spotkania Węgry – Rosja.

Published by Marcinek