Śląsk Wrocław zagrał z mężczyznami

Piłkarki nożne TME SMS Łódź rundę rewanżową ekstraligi rozpoczną od wyjazdowego spotkania ze Śląskiem. Spotkanie we Wrocławiu odbędzie się w niedzielę, początek o godz. 12.
Drużyna ze stolicy Dolnego Śląska rozegrała ostatni sparing w okresie przygotowawczym  z męskim zespołem Parasola Wrocław. Piłkarki przegrały. Wrocławianki wystąpiły bez Martyny Buś, Marceliny Buś i Aleksandry Dudziak, które niedawno wróciły ze zgrupowania reprezentacji Polski U-19.

Warto dodać, że Natalia Skiba dołączyła do Śląska, a przeszła do wrocławskiej drużyny z czeskiego Slovana Liberec. Bramkarka w ostatnich tygodniach przygotowywała się z zespołem do rundy wiosennej, wzięła także udział w zgrupowaniu Śląska w Jeleniej Górze.