Aktualności

Bałdyga i Rohn zagrały w zwycięskim meczu reprezentacji Polski

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych do lat 17 pokonała 2:1 (1:1) Kanadę w meczu towarzyskim rozgrywanym w ramach mini-turnieju Mima Cup, który odbywa się w hiszpańskim San Pedro del Pinatar. Oba gole dla biało-czerwonych strzeliła zawodniczka Górnika Łęczna, Emilia Szymczak.
W drużynie narodowej wystąpiły dwie zawodniczki UKS SMS Łódź: Oliwia Bałdyga, Natalia Rohn,  a Patrycja  Banach oraz Amelia Majtczak są w kadrze.

Polska: Kinga Seweryn – Jagoda Cyraniak, Amelia Kowalczyk (51. Oliwia Bałdyga), Ostrowska Jagoda, Martyna Gąsiorek (46. Paulina Guzik), Paulina Piksa (70. Zuzanna Witek), Emilia Szymczak, Gabriela Lewicka (70. Oliwia Korzec), Anita Romuzga (46. Julia Jędrzejewska), Patrycja Kozarzewska (K) (46. Natalia Rohn), Zuzanna Grzywińska (46. Julia Piętakiewicz).

W sobotę o godz. 19,  w spotkaniu o pierwsze miejsce turnieju,  podopieczne trenera Marcina Kasprowicza zmierzą się ze Szwecją.

Published by Marcinek