Aktualności

Gra TME SMS. Będzie premia za zwycięstwo w Sosnowcu.

Nie ma wątpliwości, to hit w ekstralidze piłkarek nożnych. Czarne Sosnowiec w niedzielę podejmować będą  na własnym stadionie TME SMS Łódź. Początek spotkania o godz.10. Ten mecz może decydować o mistrzostwie Polski.

– Wierzymy w siłę naszego zespołu przed meczem z Czarnymi Sosnowiec, ale chcemy by zawodniczki prowadzone przez trenera Marka Chojnackiego za dobrze wykonaną pracę i zdobycie trzech punktów otrzymały zasłużoną premię – mówi Andrzej Kuczyński, członek zarządu firmy TME, sponsora strategicznego klubu. – Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że do końca sezonu pozostanie jeszcze 5 spotkań, ale wiemy też, że ten mecz może być kluczowy jeśli chodzi o końcowy układ tabeli. Nie zdradzamy kwoty, ale na pewno zespół będzie zadowolony.

 

Published by Marcinek