Aktualności

Grali Juniorzy (PODSUMOWANIE WEEKENDU)

Za nami kolejny weekend gier w wykonaniu biało-niebieskich. Zawodnicy UKS SMS w swoich rozgrywkach radzili sobie ze zmiennym szczęściem.

CLJ U18 

UKS SMS Łódź 1:0 Jagiellonia Białystok  (Relacja z meczu)

 

JUNIORZY A1 – I LW 

UKS SMS Łódź 6:1 Lechia Tomaszów Mazowiecki

Bramki strzelali: 3 Świątkowski, Filipczak, Wierzbicki, Czajkowski

 

JUNIORZY B1 – II LW 
UKS SMS Łódź – GLKS Biała 5:1
Po kilku porażkach zawodnicy trenera Piotra Wasiaka sięgnęli po drugie zwycięstwo w lidze. Mimo, że wynik może świadczyć o dominacji gospodarzy to przyjezdni w początkowej fazie spotkania postawili twarde warunki czego skutkiem było otworzenie przez nich wyniku po stałym fragmencie gry. Bramka obudziła drużynę która szybo rzuciła się do odrabiania strat dzięki czemu pierwszą połowę kończymy z jednobramkową przewagą. W drugiej połowie kontrolujemy grę, pozwalając jedyne na nieznaczne samotne rajdy przeciwników, sami dokładając jeszcze 3 bramki.
Bramki: Białas, Kosik, Kukliński, Kurpiewski, Jastrzębski

 

JUNIORZY B2 – II LW 

UKS SMS II Łódź 6:1 Metalowiec Łódź

UKS SMS Łódź: Ambroży, Szczepaniak (Hes), Stankiewicz Michał (Kowalski), Stankiewicz Jakub (Pyłka), Matuszewski (Egiert), Ziński (Kapciak), Białobrzeski, Trojanowski, Szatas, Stróżyński, Ochocki (Skrobisz).

Braki strzelali: Stróżyński, 3x Ochocki, Szatas, Trojanowski

JUNIORZY C1 – I LW 

UKS SMS Łódź 0:0 WKS Wieluń

Piłkarze UKS SMS Łódź od początku przejęli inicjatywę i prowadzili grę na połowie drużyny z Wielunia. Jednak nie przełożyło się to na bramki. 2 połowa również przebiegła pod dyktando gospodarzy, jednak również i tym razem nie udało się zwieńczyć żadnej z tworzonych akcji golem, przez co finalnie mecz kończy się bezbramkowym remisem i dużym niedosytem ze strony UKS SMS Łódź.

UKS SMS Łódź: Smulik, Mujżel, Witczak, Szabela, Dudziak, Ryszawa, Podrażka, Dominiak, Sochacki, Podlipny, Kida
Rezerwowi: Ambroży, Szpura, Wielgus, Kulon, Jakubowski, Pacyna, Szatan
C2 Trampkarz – I LW 
UKS SMS Łódź – Widzew Łódź 3:7
Zawodnicy trenera Łukasza Bartczaka i Piotra Wasiaka bardzo dobrze weszli w mecz z Widzewem i szybko objęli prowadzenie. Dobra gra oraz szybko strzelona bramka nie zwiastowała tego co wydarzyło się w późniejszym etapie meczu. Niestety w pierwszej połowie UKS SMS traci 5 bramek, a na początku drugiej połowy kolejne dwie i odpowiada jedynie dwoma trafieniami. Niestety w tym meczu zawiodła defensywa, która w poprzednich meczach wyglądała bardzo dobrze.
Bramki: Turniak, 2xDyjasiński
D1 Młodzik – II LW 

UKS SMS Łódź 1:2 Mazovia Rawa Mazowiecka

E2 Orlik
Metalowiec – UKS SMS Łódź
W niedzielny poranek młodzi podopieczni trenera Piotra Wasiaka rozegrali swój kolejny ligowy mecz tym razem z drużyną Metalowca. Po zebranym doświadczeniu z poprzednich potyczek ligowych chłopcy podejmowali już lepsze decyzje w obronie i w atakowaniu co sprawiało im ogromna frajdę.
Mecz kończymy standardowo z okrzykiem „TAK SIĘ BAWI, BRAMKI STRZELA, SMS!”

Published by Janusz Matusiak