Aktualności

Udany weekend juniorów (PODSUMOWANIE WEEKENDU)

Za nami kolejny weekend gier w wykonaniu biało-niebieskich. Zawodnicy UKS SMS w swoich rozgrywkach radzili sobie ze zmiennym szczęściem.

CLJ U18 

Wisła Kraków 1:1 UKS SMS Łódź  (Relacja z meczu)

 

JUNIORZY A1 – I LW 

SP Widzew 1:5 UKS SMS II Łódź

Bramki strzelali: Sobczyk, 2x Kułak, Gutowski, Flipczak

UKS SMS II Łódź: Zasadziński, Szydlik, Myrda, Radziwon, Kubanek, Kułak, Dibwe, Gutowski, Sobczyk, Kwitniewski, Baranowski. Rezerwowi: Filipczak, Mirowski, Markiewicz, Marszałek, Laba

 

JUNIORZY B1 – I LW 
GKS Bełchatów 1:1 UKS SMS Łódź
Od początku tego spotkania zawodnicy UKS SMS chcieli dyktować warunki i przejąć kontrolę nad spotkaniem, co w pierwszej fazie meczu się udało, jednak zawodnicy trenera Perlińskiego nie mogli sfinalizować żadnej z tworzonych przez nich akcji. 2 połowa zaczęła się wyśmienicie, ponieważ chwilę po jej rozpoczęciu bramkę zdobył Piwowarczyk, a nasz zespół wyszedł na prowadzenie. Niestety, chwilę później po nieodpowiedzialnym zachowaniu jednego z naszych zawodników, który w jednej akcji otrzymuje dwie żółte kartki nasz zespół gra w osłabieniu, co ułatwia drużynie z Bełchatowa strzelenie bramki pod koniec meczu. Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 1:1 i podziałem punktów.
Bramka: Piwowarczyk
UKS SMS Łódź: Orzechowski, Kołecki, Sołtyszewski, Kosędka, Doniecki- Dryka, Urban, Garnysz, Piwowarczyk, Nowacki, Czyżnielewski. Grali również: Rygielski, Muszalak, Rusek, Gałka.

 

JUNIORZY C1 – I LW 

Widok Skierniewice 0:1 UKS SMS Łódź

W piątek, zawodnicy C1 z I Ligi Wojewódzkiej udali się do Skierniewic na mecz z miejscowym Widokiem. 
Początek meczu to dość nerwowa gra z obu stron. Jednak nie trwało to długo, ponieważ już po ok. 20 minutach gry nasi zawodnicy zaczęli radzić sobie coraz lepiej. Po strzale z dystansu, bramkarz Widoku interweniując wypuścił piłkę przed siebie, dzięki czemu Kida wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. To trafienie zdecydowanie pomogło naszym zawodnikom, którzy od tego momentu grali znacznie dokładniej i spokojniej. 2 połowa była pod kontrolą Łodzian, pomimo niewykorzystanego rzutu karnego i szansy na podwyższenie wyniku. 
UKS SMS Łódź: Ambroży, Dudziak, Szabela, Witczak, Mujżel, Ryszawa, Podrażka, Sochacki, Kida, Podlipny, Dominiak
Rezerwowi: Sosnowski, Szpura, Jakubowski, Pacyna, Szatan, Wielgus, Kulon

Published by Janusz Matusiak