Udany derbowy weekend UKS-u! (PODSUMOWANIE WEEKENDU)

Za nami intensywny weekend drużyn UKS SMS Łódź. Najstarsi zawodnicy solidarnie wygrali swoje spotkania (CLJ, LO, A1). W ten weekend rozegrane zostały również 4 spotkania derbowe z AKS SMS, z których nasz zespół nie przegrał żadnego.

CLJ U18 // UKS SMS ŁÓDŹ 1:0 Stal Rzeszów

Liga Okręgowa // UKS SMS Łódź 5:4 Iskra Dobroń

UKS SMS Łódź: Siodoś, Szydlik, Padyk, Baraukou, Grzywalski, Furman, Kuna, Ira, Mazgoła, Kępisty, Woźnikiewicz. Grali również: Majkowski, Świątkowski

Bramki strzelali: Mazgoła x2, Grzywalski, Woźnikiewicz, Świątkowski

A1 – I LW // UKS SMS ŁÓDŹ 3:0 Warta Sieradz

Gole strzelali: Myrda, Kułak, Kubanek

UKS SMS Łódź: Radziwon, Myrda, Młynarczyk, Zasadziński, Sobczyk, Kwitniewski, Kułak, Kubanek, Filipczak, Dibwe, Baranowski. Rezerwowi: Marszałek, Mirowski, Markiewicz, Laba.

B1 – I LW // UKS SMS ŁÓDŹ 1:1 AKS SMS Łódź

Pomimo tego, że to drużyna UKS SMS Łódź otworzyła wynik tego meczu bramką Dryki, to jednak z prowadzenia mogła się cieszyć tylko kilka minut, kiedy to AKS wyrównał po stałym fragmencie gry.

UKS SMS Łódź: Orzechowski, Kołecki, Kosędka, Doniecki, Nowacki, Dryka, Urban, Gałka, Piwowarczyk, Garnysz, Czyżnielewski. Grali również: Sołtyszewski, Muszalak, Pieczarka

B1 – II LW // UKS SMS ŁÓDŹ 2:0 AKS SMS Łódź
W derbach Szkoły Mistrzostwa Sportowego na szczeblu II Ligi Wojewódzkiej górą byli podopieczni trenera Wasiaka. „Wykonane w 100% założenia, poparte charakterem, wiarą i zaangażowaniem wystarczyły na pokonanie lidera rozgrywek” – komentował po meczu trener naszych juniorów.
Bramki zdobyli: Piórkowski, Białas

B2 – II LW // UKS SMS II ŁÓDŹ 2:0 AKS SMS II Łódź

UKS SMS Łódź: Miturski, Szczepaniak, Stankiewicz, Czajka, Matuszewski, Ziński, Białobrzeski, Stróżyński, Szatas, Dąbrowski, Pawlik. Grali również: Egiert, Kapciak, Jakubiak, Kowalski, Hes

Bramki zdobyli: Czajka, Szatas

C1 – I LW // AKS SMS II Łódź 1:2 UKS SMS ŁÓDŹ

To, co nie udało się zawodnikom juniora młodszego udało się podopiecznym trenera Perlińskiego w I Lidze Wojewódzkiej C1. Zawodnicy UKS SMS również w tej kategorii wiekowej mierzyli się z zespołem AKS, jednak tym razem udało im się odnieść zwycięstwo i zdobyć 3 punkty.

UKS SMS Łódź: Smulik, Mujżel, Witczak, Szabela, Dudziak, Ryszawa, Podlipny, Wielgus, Szatan, Kida, Dominiak.

Bramki zdobyli: Witczak, Kida

E2 Orlik // MSP AK Łódź- UKS SMS Łódź
Chociaż początkowo planowane były dwa mecze, jednak udało się rozegrać tylko jeden. Mimo to, bramek padło mnóstwo, dzięki czemu rodzice małych piłkarzy obejrzeli super widowisko.
Mecz kończymy standardowo z okrzykiem „TAK SIĘ BAWI, BRAMKI STRZELA, SMS!”

Published by Redakcja