Aktualności

UKS SMS Łódź mistrzem ligi wojewódzkiej A1

Podopieczni trenera Robakiewicza po świetnym sezonie mogą cieszyć się ze zwycięstwa w I Lidze Wojewódzkiej Juniorów A1. Emocji nie brakowało do ostatniej kolejki, ponieważ nasz zespół toczył niezwykle wyrównany pojedynek o mistrza ligi z drużyną ŁKS-u Łódź.

W ostatniej kolejce sezonu UKS SMS zmierzył się z SPSCH Widzew. Pomimo prowadzenia 2:0 do przerwy, po 90 minutach obie ekipy podzieliły się punktami remisując 3:3. Jednak w korespondencyjnym pojedynku ŁKS przegrał z Wartą Sieradz i to UKS SMS Łódź mógł cieszyć się z mistrzostwa województwa.

Był to świetny sezon w wykonaniu naszych zawodników, którzy nie odnieśli żadnej ligowej porażki i zanotowali tylko 2 remisy. Duże gratulacje dla zawodników oraz sztabu szkoleniowego!

Published by Janusz Matusiak