Aktualności

Letnie nabory w kategorii Młodzik do UKS SMS Łódź

Już od połowy lipca zawodnicy z roczników 2010 oraz 2011 mogą brać udział w treningach naborowych w kategorii Młodzik do drużyn UKS SMS Łódź. Wszyscy zainteresowani będą mieć możliwość treningów z naszymi zespołami, jak również pokazania swoich umiejętności w Dniu Naborowym.

„Nasz zespół Młodzika, a więc zawodników z rocznika 2010 oraz 2011, zrobił bardzo duży progres na przestrzeni właśnie zakończonego sezonu” – podkreśla koordynator grup naborowych – Bartosz Szymański. „Dobra praca, jaką przez cały rok wykonali zawodnicy oraz trener może stanowić bazę pod przyszły sezon. Tym bardziej zachęcamy innych zawodników do wzięcia udziału w treningach próbnych, które będziemy realizować już od połowy lipca. Przejście do piłki 9-osobowej to niezwykle istotny czas w rozwoju młodego piłkarza, dlatego warto „postawić ten krok” w jak najlepszych warunkach i profesjonalnym otoczeniu.” 

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego z trenerami:

Zawodnicy 2010 – Trener Marcin: 502-709-021

Zawodnicy 2011 – Trener Dariusz: 695-033-963

Published by Janusz Matusiak