Aktualności

Klaudia Kiełczewska zagrała w zwycięskim meczu z Estonią

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych do lat 17 udanie rozpoczęła turniej drugiej rundy kwalifikacji mistrzostw Europy rozgrywany w Rumunii! Podopieczne trenera Marcina Kasprowicza pokonały w Buftei 2:0 Estonię po dwóch golach Anny Gliszczyńskiej.

Mająca już na koncie debiut w ekstralidze  w drużynie TME SMS – Klaudia Kiełczewska zagrała całe spotkanie.

Polska: Julia Woźniak – Jagoda Cyraniak , Magda Piekarska, Klaudia Kiełczewska, Paulina Guzik (46. Wiktoria Kurpowska), Inez Sikora (46. Gabriela Lewicka), Emilia Szymczak, Magdalena Półrolniczak (62. Wiktoria Sroka), Roksana Jagodzińska (46. Julia Gutowska), Anna Gliszczyńska, Zuzanna Grzywińska (74. Oliwia Związek).

 

W drugim meczu biało-czerwone zagrają w sobotę o 15  czasu polskiego z gospodyniami turnieju, reprezentacją Rumunii.

Published by Marcinek