Aktualności

ME U-17. Polki nieznacznie przegrały z Anglią

Reprezentacja Polski U-17 rozegrała wczoraj pierwszy mecz na mistrzostwach Europy. Biało czerwone przegrały 1:2 z Anglią. W wyjściowym składzie z naszej reprezentacji była Klaudią Kiełczewską, piłkarka UKS SMS.

Anglia – Polska 2:1 (2:0)
Michelle Agyemang 4, 22 – Wiktoria Kuprowska 90

Czerwona kartka: Mari Ward (35, minuta, Anglia, za faul taktyczny).
W 37. minucie Magdalena Półrolniczak  nie wykorzystała rzutu karnego, Sophia Poor obroniła.
Polska: Sandra Urbańczyk – Magda Piekarska (46, Iga Witkowska), Klaudia Kiełczewska, Jagoda Cyraniak – Inez Sikora,  Emilia Szymczak,  Magdalena Półrolniczak (46, Zuzanna Witek),  Weronika Araśniewicz,  Paulina Guzik (60,  Wiktoria Kuprowska) – Zuzanna Grzywińska (75, Kinga Wyrwas), Roksana Jagodzińska (46,  Julia Gutowska).

Kolejny mecz biało-czerwonych za trzy dni. Tym razem z Francją.

Published by Marcinek