Piłkarki UKS SMS pomogły wygrać reprezentacji

Piłkarki nożne reprezentacja Polski do lat 19 pokonały 7:0,  w towarzyskim meczu rozegranym na Bilecia Stadion, rówieśniczki z Bośni i Hercegowiny. Jedną z bramek zdobyła Amelia Majtczak, wychowanka UKS SMS, która przed tym sezonem przeniosła się do Stanów Zjednoczonych. W tym meczu zagrała też inna łodzianka Klaudia Kiełczewska.

Bramki dla biało-czerwonych zdobyły: Zuzanna Grzywińska, Oliwia Zgoda, Aisha Nsangou, Aleksandra Bogucka, Julia Gutowska, Inez Sikora i Amelia Majtczak.

Polska: Sandra Urbańczyk (82’ Zuzanna Błaszczyk),  Jagoda Cyraniak (73′ Emilia Walczak),   Emilia Sobierajska (70’ Monika Poniedziałek), Alicja Bednarek ( 70’  Klaudia Kiełczewska), Paulina Guzik (46’ Julia Przybył), Magdalena Półrolniczak (60’ Katarzyna Musiałowska), Anna Krakowiak (46’ Zofia Dubiel), Gabriela Lewicka (60’ Inez Sikora), Oliwia Zgoda(46’ Amelia Majtczak), Aisha Nsangou (60’  Aleksandra Bogucka), Zuzanna Grzywińska(60’ Julia Gutowska).