I Ligi Wojewódzkie: Podsumowanie Kolejki

I Liga Wojewódzka A1
UKS SMS Łódź II –
GKS Bełchatów 3:1

Drużyna aktualnie zajmuje 5 miejsce w tabeli z 4 punktami na koncie oraz bilansem bramkowym 4 strzelone i 2 stracone gole

I Liga Wojewódzka B1
SPSCH Widzew – UKS SMS Łódź II 2:1

Aktualnie drużyna zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 7 punktów oraz bilansem bramkowym 10 strzelonych i 3 straconych bramek.

I Liga Wojewódzka B2
MGUKS Zduńska Wola – UKS SMS Łódź 1:0

Zespół po rozegranych 5 kolejkach zajmuje 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 6 punktów oraz bilansem bramkowym 9 strzelonych i 7 straconych goli.

I Liga Wojewódzka C1
PAUZA

Zespół aktualnie zajmuje 5 miejsce z dorobkiem 4 punktów oraz bilansem bramkowym 7 strzelonych i 6 straconych goli.

I Liga Wojewódzka C2
Widok Skierniewice – UKS SMS Łódź 1:2
bramki: Sosnowski Kida

W pierwszej połowie Smulik obronił Rzut karny.

Skład:
Smulik Pacyna Witczak Szabela Zieliński Lasoń Kaczmarek Zawadzki Jakubowski Dominiak Kida
Na zmianę wchodzili:
Kulon Sosnowski Ryszawa .

Zespół aktualnie zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 7 punktów oraz bilansem bramkowym 9 strzelonych i 9 straconych goli.

Published by Janusz Matusiak