UKS SMS rozpoczyna sezon ekstraligi. Na początek Górnik Łęczna

Już w sobotę rozpoczyna się nowy sezon ekstraligi piłkarek nożnych. Po raz drugi w krajowej elicie przystąpi do rywalizacji drużyna UKS SMS. Łodzianki, jako beniaminek, wywalczył wysokie piąte miejsce. W 39. sezonie gry o mistrzostwo Polski kobiet w piłce nożnej rywalizować będzie dwanaście najlepszych polskich zespołów pań. Najlepsza drużyna wywalczy mistrzostwo Polski i prawo gry w Lidze Mistrzyń.
Nasz zespół zainauguruje rozgrywki na swoim stadionie, a rywalem będzie Górnik Łęczna. Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godz. 12

Zapraszamy kibiców na mecz inauguracyjny możliwość wejścia na stadion od ul. Kilińskiego jak również od ul. Milionowej 12.
sędziną główną tego pojedynku będzie Magdalena Figura (Świerklany), a na liniach pomagać jej będą: Sabina Czarnecka i Anna Synówka.

Pozostałe mecze pierwszej kolejki:
Czarni Sosnowiec – AZS Wrocław
Unifreeze Górzno – Mitech Żywiec