A może będzie kolejne złoto???

Trzeci rok z rzędu Juniorki Młodsze pod wodzą trenera Adriana Sokołowskiego zakwalifikowały się do Finałów Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych wygrywając w półfinale z KS Row Rybnik 5 : 2. Również po raz trzeci o złote krążki dziewczyny będą walczyć z Medykiem Konin który w półfinale pokonał zespół z Wałcza 4 : 0.

Zapowiada się emocjonujące spotkanie biorąc pod uwagę, że klub z konina będzie chciał za wszelką cenę udowodnić, że minimalna przegrana w poprzednich latach była przypadkowa. Najważniejszy mecz odbędzie się w dniu 17.06.2018r o godz. 16.00 na boisku LKS Ner Poddębice Byczyna 45.

Trener i zawodniczki zapraszają wszystkich na mecz, zapewniając dużo emocji i sportowej walki na wysokim poziomie piłkarskim.

Published by Janusz Matusiak