Aktualności

GKS Katowice na drodze UKS SMS do finału Pucharu Polski

W środę na boisku przy ul. Milionowej piłkarski UKS SMS  podejmą GKS Katowice w półfinale Orlen Pucharu Polski. Łodzianki to obrończynie tytułu sprzed roku. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.

– Mecz z GKS to dla nas taki mały finał – – mówi snajperka SMS-u, Karolina Majda. – Od początku sezonu jesteśmy mocno skoncentrowane na zdobyciu tego trofeum i zrobimy wszystko, by ten cel osiągnąć. Jesteśmy świadome, że katowiczanki są liderkami tabeli Orlen Ekstraligi, ale przy naszej koncentracji i pełnym zaangażowaniu, jesteśmy w stanie wygrać z każdym zespołem. Liczę, że tak będzie i tym razem

W drugim starciu półfinałowym, godzinę później, zmierzą się AP ORLEN Gdańsk i Śląsk Wrocław, czyli finaliści dwóch ostatnich edycji rozgrywek

Published by Marcinek