Aktualności

Kolejny udany weekend piłkarzy UKS SMS Łódź

Za nami kolejny udany weekend młodych zawodników UKS SMS Łódź.

Zakończył się rozgrywki Centralnej Ligii Juniorów. Zespół UKS SMS Łódź prowadzony przez trenerów Dawidowskiego, Perlińskiego, Tomaszewskiego oraz Jabłońskiego uplasował się po rundzie jesiennej na drugim miejscu premiującym do awansu o złoty medal Mistrzostw Polski. Bardzo mocno cieszy fakt, że już kolejny rok z rzędu zespół UKS SMS Łódź znajduje się w ścisłej czołówce najlepszych drużyn w Polsce.

Również bardzo dobrze wypadły nasze młodsze zespoły. Zespół UKS SMS Łódź 2004 trenerów Jończyka oraz Mordaka wygrał eliminacje turnieju Marszałka i będzie reprezentował nasz region na finałach wojewódzkich.

Z bardzo dobrej strony pokazali się ich o rok młodsi koledzy z rocznika 2005. Uplasowali się oni na 2 miejscu w turnieju który był rozgrywany w Zakopanym. Do pełni szczęścia brakło tylko jednego punktu aby wygrać całą rywalizację.

Rocznik 2003 tym razem udał się do Krakowa na grę kontrolną z zespołem Wisły. Niestety tym razem nie udało się osiągnąć korzystnego wyniki i młodzi łodzianie ulegli 3:0

Gratulacje dla zawodników oraz trenerów!

Published by Sizzzar