Aktualności

UKS SMS Łódź nie zwalnia tempa !!!

 

UKS SMS Łódź nie zwalnia tempa! Czas na podsumowanie tygodnia!

W sobotę grę kontrolną rozegrali nasi piłkarze rocznika 2000. Przeciwnikiem był zespół Rakowa Częstochowa. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2

Rocznik 2003 tym razem mierzył się odpowiednio z zespołami, które zajmują pierwsze oraz drugie miejsce w I Lidze Woj. Mazowieckiej. We wtorek zespół UKS SMS Łódź 2003 pokonał Escole Varsovie 2:0, natomiast w sobotę młodzi łodzianie nie zostawili żadnych szans drużynie Polonii Warszawa pewnie wygrywając 3:0.

Rocznik 2004 również odniósł zasłużone zwycięstwo nad zespołem Polonii Warszawa 5:3. W meczu wzięło udział kilku zawodników, którzy w przyszłym sezonie będą reprezentować nasze barwy!!! Nie możemy się doczekać!

Dobre występy zaliczyły również nasi młodsi koledzy. Rocznik 2007 uczestniczył w mocno obsadzonym turnieju w Skotnikach gdzie ostatecznie uplasował się na 6 miejscu. Brakło dosłownie jednej bramki aby walczyć o medale.

Rocznik 2008 podzielony na dwie drużyny uplasował się dwukrotnie na podium! Podopieczni trenerów Wargowiaka oraz Modrzejewskiego podczas turnieju w Wiśniowej Górze zdobyli brązowy medal natomiast w Warszawie z imponującym bilansem bramkowym 23-0 wywalczył srebro.

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Published by Sizzzar