Aktualności

Złote Medalistki kończą rok szkolny

Wielkie brawa towarzyszyły wręczaniu statuetek złotym medalistkom mistrzostw Polski w piłce nożnej kobiet. Koniec roku szkolnego był doskonałą okazją do podziękowania  naszym uroczym dziewczynom za wielkie sukcesy. Nasze miłe panie założyły na tę okoliczność spódniczki i sukienki. I trzeba przyznać, że wyglądały  jak prawdziwe damy. Trener Adrian Sokołowski był bardzo dumny ze swoich zawodniczek – uczennic nie tylko z faktu, że wywalczyły  złoty medal. Powodem do zadowolenia były również ich świadectwa. Sześć z nich wyróżnionych zostało cenzurkami z biało-czerwonymi paskami. To robi wrażenie! Pozostałe zawodniczki również pokazały, że nauka jest dla nich ważna, uzyskując średnią około czterech i powyżej.

Jeszcze raz wielkie gratulacje.

Published by Janusz Matusiak