Aktualności

Bramka Nadii nie pomogła

Pierwszy dzień rywalizacji w turnieju finałowym klubowych mistrzostw Polski juniorek starszych U19 nie był pomyślny dla drużyny piłkarek nożnych UKS SMS. Łodzianki w pojedynku dwóch faworytów MPJ U19, przegrały 1:2 (1:2)  z  KKPK Medyk Konin.
Bramkę dla łodzianek zdobyła Nadia Stanović, a dla rywalek trafiły: Natalia Rabiega i Anna Zając.
Zawodniczki z Łodzi objęły prowadzenia po golu Nadii Stanović. Później jednak do głosu doszły rywalki i swoją przewagę, jeszcze przed przerwą, udokumentowały zdobyciem dwóch bramek. Zawodniczki UKS SMS mają prawo czuć się skrzywdzone, bowiem pani sędzia nie podyktowała rzutu karnego za ewidentny faul na łodziance!

Później obydwie drużyny miały kolejne okazje do zmiany wyniku, ale brakowało skuteczności.

W innym meczu grupy B Stilon Gorzów przegrał z Respektem Myślenice 0:1.

Dziś Respekt Myślenice zmierzy się z UKS SMS Łódź (godz. 17), a Stilon Gorzów zagra z Medykiem Konin
W środęMedyk Konin – Respekt Myślenice (12)
UKS SMS Łódź – Stilon Gorzów (12)

 

Published by Marcinek