Aktualności

Bezbramkowy remis UKS SMS

W drugim spotkaniu mistrzostw a Polski juniorek U19, grupa B, piłkarski nożne LKS Respekt Myślenice zremisowały z UKS SMS 0:0, ale w rzutach karnych lepsze były łodzianki 3:2.
UKS SMS Łódź: Ozimek – Dylewska, Dannheisig, Jedlińska Klaudia, Karczewska, Kobylińska, Kurzawa, Osińska, Stanović, Wesołowska, Cander oraz  Jedlińska Natalia, Kołacha, Marczak, Steczkowska, Ścibiorek, Zaniewska
W pierwszej połowie Łodzianki miały trzy klarowne sytuacje bramkowe, ale nie potrafiły ich wykorzystać. Tak po zmianie strony atakowały nasze zawodniczki, ale Respekt rozważnie bronił swojej bramki. Po 60 minutach zawodniczki Respektu mogły się cieszyć z cennego punktu i sprawienia niespodzianki.
UKS SMS w czwartek musi liczyć na pomoc Medyka Konin, by myśleć o walce o brązowy medal.

W drugim wczorajszym spotkaniu TKKF Stilon Gorzów Wlkp. – KKPK Medyk Konin 0:3 (0:3)

grupa B
1. Medyk Konin – 6 punktów
2. Respekt Myślenice – 4
3. UKS SMS Łódź – 1
4. TKKF Stilon Gorzów Wlkp. – 0

Published by Marcinek