Aktualności

Dwa złota UKS SMS Łódź na zakończenie sezonu!!!

Aż miło pisać o takich wydarzeniach. Znów mamy sukcesy i powody do olbrzymiego zadowolenia, ale o tym po kolei. Na zaproszenie naszego zaprzyjaźnionego klubu MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki wzięliśmy udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt, który w miniony weekend odbył się na obiektach sportowych Lechii. W zawodach rywalizowano w czterech kategoriach wiekowych (rocznik 2006-2007, rocznik 2003-2005, roczniki 2001-2002 oraz rocznik 2000 oraz starsze).  UKS SMS Łódź wystawił dziewczęce zespoły w dwóch najmłodszych grupach. Nasze zawodniczki nie zawiodły, bowiem nie tylko triumfowały, ale na dodatek nie przegrały na boisku żadnego meczu! Na uwagę zasługuje fakt, że w najmłodszej kategorii wiekowej tylko jedna była z rocznika 2006, a pozostałe piłkarki urodziły się w 2007 roku. W drugiej drużynie UKS wystawił do gry piłkarki młodsze o rok, od tych z którymi przyszło im rywalizować.

Dziewczyny, jako wicemistrzynie Polski Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek U-13, pokazały, kto jest najlepszy. W Tomaszowie drużyna orliczek z rocznika 2006-2007 wystąpiła w następującym składzie: Julia Pawłowska, Martyna Lewicka, Zuzanna Zawadzka, Roksana Gortat, Martyna Zarzycka, Malczewska Wiktoria, Sikorska Natalia, Roźniatowska Weronika, Maślak Nikola trenerem Papis Sebastian (w zastępstwie za trenerkę Annę Kaźmierczak) kierownikiem drużyny Siwiec Iwona. Drużynę UKS SMS Łódź w kategorii 2003-2005 reprezentowały: Banach Patrycja, Kowalska Milena, Szydziak Aleksandra, Witaszczyk Zuzanna, Czołnowska Karolina, Kwiatkowska Patrycja, Czuj Patrycja, Gała Oliwia, Skrzypińska Oliwia, Sobczyńska Natalia, Kaczorowska Kalina, Witek Daria trenerem Papis Sebastian kierownikiem drużyny Siwiec Iwona. Poniżej wyniki wszystkich spotkań łodzianek oraz strzelcy bramek.

 

Rocznik 2006-2007 ( mecz i rewanż)

 1. UKS SMS Łódź 2 – 0 Dubler Opole Lubelskie

bramki: Maślak Nikola, Malczewska Wiktoria

 1. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 1 – 3 UKS SMS Łódź

bramki: Malczewska Wiktoria, Sikorska Natalia, Maślak Nikola

 1. UKS SMS Łódź 4 – 1 Kaja Opoczno

bramki: 3 Malczewska Wiktoria, Maślak Nikola

 1. LUKS Sportowa Czwórka Radom 0 – 6 UKS SMS Łódź

bramki: 3 Malczewska Wiktoria, 3 Sikorska Natalia

 1. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki II 0 – 5 UKS SMS Łódź

bramki: 2 Maślak Nikola, Sikorska Natalia, Roźniatowska Weronika

 1. Dubler Opole Lubelskie 1 – 2 UKS SMS Łódź

bramki: Maślak Nikola, Sikorska Natalia

 1. UKS SMS Łódź 5 – 2 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki

bramki: 2 Maślak Nikola, Sikorska Natalia, Roźniatowska Weronika, bramka smobójcza

 1. UKS SMS Łódź 7 – 0 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki II

bramki: 3 Malczewska Wiktoria, 2 Maślak Nikola, 2 Sikorska Natalia

 1. UKS SMS Łódź 6 – 0 LUKS Sportowa Czwórka Radom

bramki: 3 Sikorska Natalia, 2 Maślak Nikola, Malczewska Wiktoria

 1. Kaja Opoczno 3 – 0 UKS SMS Łódź (walkower) – mecz musieliśmy oddać walkowerem gdyż był ustalony na kolejny dzień (niedzielę), który mieliśmy już zaplanowany. Nie zmieniło to jednak nic w klasyfikacji generalnej.

Końcowa klasyfikacja drużyn

 1. UKS SMS Łódź
 2. Dubler Opole Lubelskie
 3. Kaja Opoczno
 4. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki
 5. LUKS Sportowa Czwórka Radom
 6. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki II

Rocznik 2003-2005

 1. UKS SMS Łódź 4 – 1Dubler Opole Lubelskie

bramki: 2 Kwiatkowska Patrycja, Witaszczyk Zuzanna, Czołnowska Karolina

 1. UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0 – 6 UKS SMS Łódź

bramki: 2 Kwiatkowska Patrycja, Kowalska Milena, Kaczorowska Kalina, Sobczyńska Natalia, Czuj Patrycja

 1. UKS SMS Łódź 4 – 0 Kaja Opoczno

bramki: Witaszczyk Zuzanna, Czuj Patrycja, Sobczyńska Natalia, bramka samobójcza

 1. UKS SMS Łódź 3 – 0 ULKS Korona Bożewo

bramki: 2 Witaszczyk Zuzanna, Gała Oliwia

 1. KKS Włókniarz Konstantynów 0 – 3 UKS SMS Łódź

bramki: Czołnowska Karolina, Czuj Patrycja, Witaszczyk Zuzanna

 1. UKS SMS Łódź 7 – 0 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki

bramki: 2 Kwiatkowska Patrycja, 2 Czuj Patrycja, Gala Oliwia, Sobczyńska Natalia, Witaszczyk Zuzanna

Końcowa klasyfikacja                PKT   BZ   BS

 1. UKS SMS Łódź                            18   27     1
 2. Kaja Opoczno                              12     7     6
 3. KKS Włókniarz Konst.               10    8     7
 4. Dubler Opole Lubelski                9     8     6
 5. ULKS Korona Bożewo                 7     10   9
 6. MUKS Dargfil Tomszów Maz.  6     4     11
 7. UKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 0     1     25

 

 

 

Published by Janusz Matusiak