Juniorki grają o brązowy medal !!!

W Białej Podlaskiej rozgrywany jest turniej finałowy Mistrzostw Polski Juniorek w piłce nożnej dziewcząt.

W trzecim spotkaniu grupowym UKS SMS pokonał Stilon Gorzów 2:0 (oba gole Anna Wesołowska, asysty Martyna Dylewska i Nadja Stanović). To sprawiło, że nasze zawodniczki grać będą o brązowy medal.

UKS SMS: Ozimek – Steczkowska, Dylewska, Cander, Dannheisig – Osińska, Kobylińska, Stanović, Kurzawa – Jedlińska II, Karczewska. Zmiany: Wesołowska, Zaniewska, Marczak, Jedlińska I, Kołacha, Ścibiorek.Trener Poznański

W meczu o brązowy medal mistrzostw Polski U-19 zmierzymy się w piątek z Unifreeze Górzno. Spotkanie odbędzie się na stadionie PSW w Białej Podlaskiej ( godz. 10).

W drugim meczu tej grupy Medyk Konin pokonał Respekt Myślenice 1:0

1. Medyk Konin 3 9 6-1
2. UKS SMS Łódź 3 4 3-2
3. Respekt Myślenice 3 4 1-1
4. Stilon Gorzów 3 0 0-6

1. AZS PSW Biała Podlaska 3 7 12-6
2. Unifreeze Górzno 3 5 5-4
3. Olimpia Szczecin 3 4 6-4
4. Gimnazjum Istebna 3 0 3-12

W finale gospodynie, czyli AZS PSW Biała Podlaska,  zagrają w piątek z Medykiem Konin.

Published by Janusz Matusiak