Aktualności

UKS SMS nowy sezon ekstraligi zacznie w Łodzi

Znany jest już kalendarz jesieni sezonu 2017/2018 w piłkarskiej ekstralidze kobiet.  Rywalizacja rozpocznie się na pierwszy weekend sierpnia (5 i 6 ). Pierwsza część rozgrywek zakończy się po rozegraniu czternastu kolejek – 14 listopada. Drużyna UKS SMS Łódź rozpocznie rywalizację na własnym boisku, a rywalem będzie GKS Górnik Łęczna. Także w drugiej kolejce podopieczne trenera Marka Chojnackiego zagrają przed swoją publicznością. 12/13 UKS SMS Łódź  podejmie MKS Olimpia Szczecin

Pierwsza kolejka – 5/6 sierpnia 2017
UKS SMS Łódź – GKS Górnik Łęczna
MKS Olimpia Szczecin – AZS PWSZ Wałbrzych
KKS Czarni Sosnowiec – KS AZS Wrocław
KS Unifreeze Górzno – TS Mitech Żywiec
LUKS Sportowa Czwórka Radom – AZS UJ Kraków
KKPK Medyk Konin – KS GOSiRki Piaseczno

Published by Marcinek