Aktualności

Dziewczyny bronią mistrzowskiego tytułu

We wtorek w Pionkach na Mazowszu rozpoczyna się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w piłce nożnej kobiet, nieoficjalne mistrzostwa Polski U16. Turniej jest przeznaczony dla zawodniczek urodzonych w latach 2001-2003. Zespoły będą rywalizować na boiskach Suskowoli i w Jedlnii Kolonia. Mistrzowskiego tytułu bronić będą piłkarki z województwa łódzkiego, drużyna oparta głównie na zawodniczkach UKS SMS Łódź (w osiemnastoosobowej kadrze tylko jednak zawodniczka nie jest z łódzkiego klubu).
Podopieczne trenera Adriana Sokołowskiego (szkoleniowca UKS SMS) grać we wtorek będą z zespołem Małopolskiego ZPN (godz. 15.30).
W środę rywalem będzie Mazowiecki ZPN (godz. 12), a w piątek Pomorski ZPN (godz.10)

Awans do niedzielnego finału mistrzostw wywalczą zwycięzcy obu grup. Zespoły z drugich miejsc zmierzą się w spotkaniu o brązowy medal. Nie będzie meczów półfinałowych i o miejsca 5-8.

 

Published by Marcinek