Aktualności

Drużyna ekstraligi ładowała akumulatory w Lesku

Zespół piłkarek nożnych występujących w ekstralidze wrócił ze zgrupowania przygotowawczego, które odbyło się w przepięknej scenerii bieszczadzkich lasów i gór. Treningi, które odbywały się dwa razy dziennie, przy upalnej temperaturze sięgającej 28-30 stopni, dały się we znaki naszym piłkarkom. Dużą niespodzianką były tańce Zumby przeprowadzone przez trenerkę Panią Beatę. Ich ogromna intensywność (trwały 45 minut)  skłoniły szkoleniowca do zrezygnowania z popołudniowego treningu. Marek Chojnacki zabrał w nagrodę cały zespół na basen, gdzie na zjeżdżalniach dziewczyny szalały jak małe dzieci. Dużym zaskoczeniem był przygotowany przez starsze zawodniczki tzw. chrzest dla obozowych nowicjuszy. W użyciu były jajka i mąka, nie mówiąc o soli czapeczkach i trąbkach. Śmiechu było co nie miara. Zdjęcia mówią same za siebie.

[foogallery id=”7675″]

Published by Janusz Matusiak