Aktualności

Rakowski w Widzewie, juniorzy zaczną z Jagiellonią

Kolejny raz przekonujemy się, że solidna praca na treningach opłaca się i ma wymierne wyniki. Nasz zdolny junior, Bartłomiej Rakowski, związał się rocznym kontraktem z trzecioligowym piłkarskim klubem Widzew Łódź. 18-letni zawodnik nominalnie jest bocznym obrońcą. Przygotowywał się z czterokrotnym mistrzem Polski niemal od początku wakacji i już po pierwszych treningach zyskał uznanie sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu. W najbliższym sezonie Bartłomiej Rakowski w czerwono-biało-czerwonych barwach występować będzie na zasadzie wypożyczenia z UKS SMS  Łódź. Bez wątpienia pierwszy krok do wielkiej kariery został wykonany!

Już w następny weekend (5-6 sierpnia) rozpoczyna się nowy sezon piłkarski w Centralnej Lidze Juniorów.
Nasza drużyna zainauguruje rozgrywki 6 sierpnia na własnym boisku. O godz. 12 UKS SMS Łódź podejmie  Jagiellonię Białystok

Pozostałe pary I kolejki:

Progres Kraków – Znicz Pruszków
Stomil Olsztyn – MKS Polonia Warszawa
Wisła Kraków – Resovia
MOSP Białystok – ŁKS Łódź
Stal Rzeszów – Cracovia
Legia Warszawa – Motor Lublin
Wisła Płock – Korona Kielce

Published by Marcinek