Bartek spełnił swoje marzenia

Były obrońca UKS SMS, Bartłomiej Rakowski, został piłkarzem trzecioligowego Widzewa. Zawodnik udzielił wywiadu oficjalnej klubowej stronie drużyny z al. Piłsudskiego. Powiedział m.in. – Musiałem przekonać do siebie sztab szkoleniowy i cieszę się, że ostatecznie udało mi się tego dokonać. Dla mnie gra dla Widzewa to spełnienie marzeń. Zawsze chciałem grać w czerwono-biało-czerwonych barwach, nosić na sercu widzewski herb. Co tu dużo mówić, udało się!

(…) Trafiłem do świetnej drużyny, w której mam się od kogo uczyć, czy to na treningach, czy na meczach w trakcie sezonu. To świetne miejsce do rozwoju.
Mamy wspólny cel. Mam nadzieję, że za rok o tej porze Widzew Łódź będzie przygotowywał się już do rozgrywek II ligi.

(…)   Liczę się z tym, że nie zawsze wszystko będzie pięknie.  Rywalizacja jest czymś naturalnym w piłce nożnej. Mam szacunek do starszych kolegów, ale zapewniam, że w walce o skład nogi nie odstawię. Mam też świadomość, że ta rywalizacja będzie trwać cały sezon. Każdy będzie musiał dawać z siebie ponad sto procent i jestem przekonany, że całej drużynie wyjdzie to na dobre.