Aktualności

Górnika Łęczna wygrał dwa mecze i zdobył jedenaście bramek!

Piłkarki nożne UKS SMS Łódź nowy sezon ekstraligi  rozpoczną już za tydzień. Podopieczne trenera Marka Chojnackiego 5 sierpnia (godz. 12) podejmą zespół GKS Górnik Łęczna.  Rywalki do pierwszego spotkania rozgrywek przygotowują się podczas zgrupowania na Litwie.

Górnik rozegrał tam, w ramach turnieju Amber Cup, pierwszy mecz towarzyski. Wicemistrzynie Polski pokonały Rigas Futbola Skola 5:0. Bramki zdobyły: Dżesika Jaszek,  Gabrysia Grzywinska, Weronika Kłoda, Anna Sznyrowska i Dominika Grabowska.

W drugim spotkaniu Górnik Łęczna pokonał mistrza Estonii 6:0. Trzy bramki strzeliła Anna Sznyrowska, po jednej Agnieszka Jędrzejewicz i Ewelina Kamczyk oraz bramka samobójcza.

Trener „Górniczek”,  Piotr Mazurkiewicz, zabrał na Litwę 23 piłkarki wchodzące w skład pierwszej drużyny.

Published by Marcinek